Psikolog Emine Çoşkun Sarılar

13.05.1970 yılında Eskişehir' de doğdum. Ilk, Orta ve Lise eğitimimi Eskişehir' de tamamladım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan hemen sonra Ankara Üniversitesi Psikiyatri Kliniğinde çalışmaya başladım..

1993 yılından beri Özel Kreşlerde Psikolog yada kurum müdürlüğü , Özel Okullarda Psikolog ve Rehberlık Koordinatörlüğü, Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışma Rehberlik merkezinde Psikologluk, Aile Mahkemelerinde Bilirkişilik, Özel Kliniklerde Psikologluk, Özel Birdirbir Kreşin Kuruculuğu ve müdürlüğü nü yaptım.

2014 yılı mart ayında kreşi devretmemin ardından yine Anadolu Üniversitesinde Çocuk Ruh Sağlığı Dersine girdirm. Halen bağımsız olarak açmış olduğum ofisimde Çocuk, Ergen, Aile, Çift ve Cinsel Terapiler üzerine çalışıyorum.

" İlişki, evlilik, aile, iletişim sıkıntıları, çocuklar, boşanma gibi kavramların hayatımızda önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda; evliliğinde sıkıntılar yaşayan, evliliğini kurtarmak isteyen, boşanma arifesinde olan, boşanma sürecinin... "

Sertifikalar

Diğer Sertifikalar